Spoločnosť BORA sort s.r.o.

imageVedenie našej firmy disponuje dlhoročnými skúsenosťami v danom sektore a to sa priamo odráža v kvalite, profesionálnom prevedení príslušných prác a teda aj spokojnosti zákazníkov


Firma BORA sort s.r.o. vznikla v roku 2002. Naše dlhoročné skúsenosti sa priamo odrážajú v kvalite a v profesionálnom prevedení prác, čím sme si získali priazeň a dôveru našich klientov. Okrem spolupráce s VW Slovakia poskytujeme rôzne druhy služieb triedenia a úprav aj mnohým iným dodávateľom. Predpokladom pre spoluprácu s našou firmou je požiadavka na zabezpečenie súčinnosti zahraničného dodávateľa s tuzemským odberateľom. Naša firma je schopná operatívne zasiahnuť v prípade akéhokoľvek náhleho problému. Vieme zabezpečiť hladký priebeh pri dodávaní dielov zo skladu do výroby pri efektívnom využití nášho know-how, personálu a technológií...

Zamestnanci BORA sort s.r.o. :

Zamestnanci prešli prísnym výberovým konaním, pravidelne sa zúčastňujú rôznych školení (napr. bezpečnosť pri práci, kontrolné merania, ochrana životného prostredia). Svoje úlohy si vykonávajú svedomito a zodpovedne, v rámci školení si zvyšujú svoju kvalifikáciu a schopnosti.

Identifikácia našich pracovníkov v podniku :


Všetci pracovníci firmy BORA sort s.r.o. majú oblečené tmavomodré tričká resp. mikiny s logom firmy a pracovné nohavice tmavomodrej farby. Okrem toho má každý pracovník identifikačný preukaz s fotografiou.

Materiál :

Pracovné pomôcky a náradie máme k dispozícii priamo v areáli VW Slovakia. S pracovným náradím sme schopní pokryť takmer všetky druhy prác. V krátkom čase sme schopní zabezpečiť aj špeciálne náradie, nutné k vykonaniu konkrétnej úlohy.